ö Jönköpings läns tandläkareförening


Åter till f&oumlrstasidan



E-post: info@jltand.se

 

Styrelse

Historik


För att återgå till förstasidan - klicka på JLT-emblemet med S:ta Apollonia
















































  Styrelse 2017

Ordförande: Mariella Carnander (vald t.o.m. 2017)
mariella.carnander@ptj.se
Tfn 036-71 91 23, 0702-07 07 97
Vice ordförande och webbredaktör:
Bengt Olof Hansson (vald t.o.m. 2017)
bengt.olof.hansson@gmail.com
Tfn 0706-21 40 04

Sekreterare:
Shama Parekh (vald t.o.m. 2018)
shama.parekh@rjl.se
Tfn 0704-67 03 32
Kassör:
Helene Ekberg (vald t.o.m. 2017)
helene@tandvardenhabo.se
Tfn 0707-74 27 00

Eine Ståhl (vald t.o.m. 2017)
eine.stahl@rjl.se
Tfn 0706-64 60 93

Isabell Hammarstrand Hansson (vald t.o.m. 2018)
isabell.hansson@smile.se
Tfn 0707-66 77 48

Simon Weingut (vald t.o.m. 2018)
simon weingut@smile.se
Tfn 0768-03 17 65
Tina Thakrar (vald t.o.m. 2018)
tina.thakrar@rjl.se
Tfn 0706-24 18 91

Valberedning 2017
Fredrik Holmkvist, Jönköping
Vakant

Revisorer 2017
George Estlander, Jönköping
Carl Doberauer, Värnamo